top of page

ONDAMED BİLİMSEL ÇALIŞMALAR

ONDAMED teknolojisi PEMF (pulsatil manyetik alan) teknolojisinin biorezonans kültürü ve biofeedback yöntemi ile birleştirilmiş halidir. FDA tarafından da onaylanmış olan ONDAMED hakkında ya da genel olarak PEMF ve biofeedback alanında sayısız bilimsel çalışma yapılmış durumdadır ve halen yapılmaktadır. PUBMED incelendiğinde bu konuda yapılmış farklı endikasyonlarda çok fazla çalışma olduğunu göreceksiniz. Aşağıda bu çalışmalardan örnekler paylaşıyoruz. 

BİZ KİMİZ? NEDEN NEOQUiTT?

Rezonans terapileri konusunda 2006 yılında çıktığımız yolda, "biorezonans" adına birçok ilke imza attık. Bizim tarafımızdan yaratılan "ezber bozan" biorezonans yazılımları ile sigara bırakma konusunda şimdiye kadar ulaşılamamış etkinlik düzeylerine ulaştık. 2016 yılı ortalarına kadar tüm Türkiye'ye yayılmış NEOClinics hizmet noktalarında 50.000 civarı kişi, sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları veya kahve, kola gibi kötü alışkanlıkları bıraktı. 2006 yılından itibaren düşündüğümüzde bizim tarafımızdan oluşturulan biorezonans yazılımları, bütün Türkiye'de tahminen 300.000 civarı kişiye, bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu.

DÜNYADAN VİDEOLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sitedeki bütün yazılar, Neosante'nin kurucusu Uzm. Dr. Ersal S. Işık tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, biorezonans, ONDAMED ya da QUiTT terapi, homeopati, elektrohomeopati, Mora terapi, renk terapileri, Bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici terapiler" kapsamında algılanmalıdır.

bottom of page