top of page

NEO.Clinics tecrübe paylaşım toplantısı İstanbul'da gerçekleşti

NEO.Clinics tecrübe paylaşım toplantıları Tüm Türkiye deki NEO.Clinics hizmet noktalarının yöneticileri ya da çalışanları, doktorlar, psikologlar, diyetisyenler ve diğer terapistlerin katılımıyla 23-24 Eylül'de İstanbul Altunizade Mercure Otel'de gerçekleşti.

Türkiye'nin 35 farklı şehrinden katılımcıların deneyimlerini paylaştığı toplantılar NEOSANTE’den Dr. Ersal S. Işık'ın yeni programlar, güncellemeler sunumu ile başladı.

Sonrasında da Denizli Rezonans Danışmanlıktan Dr. İldeniz Duran rezonans terapilerinde kendi yaklaşımlarını anlatırken QUiTT ve ONDAMED uygulamaları yapılan 800 hasta/danışan üzerindeki sonuçları istatistiksel olarak paylaştı.

Adana'dan Dr. Ayla Aslantaş rezonans terapilerinin Aile Dizimleri ile birlikte kullanımını anlattığı sunumu tüm katılımcılarla birlikte yapılan meditasyonlar eşliğinde bitirildi.

Ardından Dr. Ersal S. Işık'ın QUiTT program güncellemelerini anlattığı sunumu ve ardından da evde kullanım için tasarlanmış Rebapad cihazının sunumu ile gün bitti.

Gece sosyal gece düzenlendi ve hep beraber eğlendik.

Pazar günü sunumlar İzmir NLife'dan Uzm Dr. Işık Şengün'ün Fonksiyonel Tıp ve Rezonans Terapileri sunumu ile başladı. Dr. Şengün kendi hasta/danışanlarında Rezonans terapilerini Fonksiyonel tıp ile nasıl birleştirdiğini anlattı.

Ardından Hatay'dan Dyt. Eda Karaçadır Rezonans Terapilerinin diyetisyenlik bilgisi ile nasıl birleştirdiğini anlatan aydınlatıcı bir sunum yaptı.

Adana’dan Uzm. Psk. Yasemin Kutlu Varan Rezonans Terapilerini kendi danışan grubu üzerinde nasıl kullandığını videolar eşliğinde anlattığı sunumuyla toplantılara devam edildi.

İstanbul’dan Dr. Figen İnci Ketojenik diyetlerle ilgili sunumunun ardından toplantılar Dr. Ersal S. Işık'ın NEO.Clinics'in gelecek vizyonunu paylaştığı sunumu ile bitti..

Toplantıların bitiminde tüm Merkezler artık çok daha fazla bilgi ve tecrübe ile kendi illerine, danışan/hastalarına doğru yola çıktı..

NEO.Clinics olarak birlikte çok güçlüyüz..

  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
bottom of page